Detalji

Datum Vrijeme Liga Sezona Kolo
19. svibnja 2018. 16:00 HLAN 2018 3

Lokacija

Rugby teren KIF-a
Horvaćanski zavoj 15, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

EkipaGoalsBehindsTotalOutcome
Zagreb Hawks13583Win
Velika Gorica Bombers10969Loss

Zagreb Hawks

# Igrač Disposals Marks Tackles Spoils Hitouts Goals Behinds
2Igor Svoboda6200000
3Jure Prtenjača15312000
7Fran Tonković80002600
10Luka Čudina15430021
14Marko Belić5200020
15Tomislav Maršić13211000
16Josip Habljak141100362
25Matija Bašić12301000
26Marin Gazilj3100000
29Josip Kravar28440032
2Antonio Šojat2000000
54Mihovil Cvjetko4010000
80Nikola Punda2000000
 Ukupno1273210429135

Velika Gorica Bombers

Disposals Marks Tackles Spoils Hitouts Goals Behinds
0000000